Strona: Studenci Wydziału uczestniczyli w konferencji "Puzzel 2017" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Studenci Wydziału uczestniczyli w konferencji "Puzzel 2017"

2017-04-05

W dniach 1-2 kwietnia 2017 r. studenci Koła Naukowego Inżynierii Środowiska PRz - Patrycja Krukowska (II BS-DU), Artur Błoniarz (II BS-DU) i Maciej Zabawski (II BS-DU), uczestniczyli w VI Wrocławskiej Konferencji Studentów Nauk Technicznych i Ścisłych "Puzzel 2017".

Konferencja odbyła się w Kompleksie-Edukacyjno-Badawczym Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu.
        Konferencja Puzzel skierowana do studentów nauk technicznych, ścisłych, przyrodniczych oraz medycznych, którzy prowadzą ciekawe autorskie, eksperymentalne badania i chcieliby przedstawić ich wyniki szerszej grupie odbiorców. Konferencja powstała z myślą o zintegrowaniu wrocławskiego środowiska aktywnych naukowo studentów, ma na celu stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń oraz stworzenie okazji do nawiązywania i wzmacniania współpracy studenckiej pomiędzy sobą oraz z gospodarką i biznesem.
        W sesji referatowej Artur Błoniarz wygłosił referat pt. "Systemy napowietrzania w sekwencyjnych reaktorach porcjowych (opiekun dr inż. Adam Masłoń). Z kolei w części posterowej Patrycja Krukowska zaprezentowała poster pt. "Charakterystyka substancji humusowych, ich oznaczanie i usuwanie z wód" (opiekun dr inż. Jadwiga Kaleta), Artur Błoniarz przedstawił zagadnienia pt. "Wybrane aspekty spożywania wody wodociągowej i butelkowanej" (opiekun dr inż. Adam Piech), natomiast Maciej Zabawski zaprezentował poster pt. "Zagospodarowanie osadów ściekowych w oczyszczalni ścieków w Świlczy-Kamyszynie" (opiekun dr inż. Adam Masłoń).

Licznik odwiedzin: 6747Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28