Strona: STUDENCIE SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ POCZTOWĄ. JEŚLI DOSTAŁEŚ POWIADOMIENIE, PROSZĘ WEŹ UDZIAŁ W DODATKOWEJ ANKIETYZACJI. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-08-31
, red.  red. Marzena Kłos

Od 01.09.2020 godz. 00:00 do 20.09.2020 godz. 23:59.

trwa II etap procesu ankietyzacji, który ma na celu poprawę jakości zajęć dydaktycznych.

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Za pomocą ankiet będzie można ocenić:
- nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia;
- moduł zajęć.

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia na Politechnice Rzeszowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach ankietowych.

Licznik odwiedzin: 6821Unikalne odsłony z okresu 2022.05.05 - 2024.05.05