Szkolenie dotyczące kształcenia zdalnego

11-09-2020

Dział Kształcenia zaprasza wszystkich pracowników naszego Wydziału na szkolenia dla nauczycieli akademickich dotyczące kształcenia zdalnego.

Na szkolenie składają się dwa spotkania:

W1 - Webinarium I. „Platforma Moodle” - 1h

(Tworzenie kursów, dodawanie metod zapisów, umieszczanie zasobów i aktywności w kursie, planowanie wirtualnych spotkań, konto Microsoft)

W2 - Webinarium  II. „Wirtualne spotkania” - 1h (Microsoft Teams, Big Blue Button, Raporty aktywności w systemie Moodle).

Na szkolenie można zapisywać się wcześniej poprzez stronę:

Każdemu Wydziałowi przypisany został termin szkolenia (w naszym przypadku są to 14. i 15. września), ale można zapisać się i uczestniczyć w szkoleniu z innym Wydziałem.

Do udziału w szkoleniu potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu oraz opcjonalnie mikrofon, kamera.

Licznik odwiedzin: 13607Unikalne odsłony z okresu 2018.09.28 - 2020.09.28
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.