Strona: Szkolenie z programu Tekla Structures wykorzystywanego przez wiele firm do modelowania / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-04-11

Szkolenie z programu Tekla Structures wykorzystywanego przez wiele firm do modelowania - plakat

Koło Naukowe Budowlanych - Sekcja Konstrukcyjna wraz z firmą Construsoft organizuje dla studentów Politechniki Rzeszowskiej szkolenie mające na celu zapoznanie z programem Tekla Structures wykorzystywanym przez wiele firm do modelowania.

Termin szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów Politechniki Rzeszowskiej i odbędzie się 22.04.2022 (piątek) o godzinie 14:00 w formie zdalnej (online). Udział w szkoleniu jest bezpłatny i potrwa 1,5 godziny.

Zakres szkolenia

Prezentacja oprogramowania Tekla Structures, jednego z najlepszych obecnie na rynku narzędzi BIM do modelowania konstrukcji budowlanych. Podczas spotkania przedstawione zostaną również możliwości platformy CDE - Trimble Connect.

Czym jest program Tekla Structures?

Tekla Structures to oprogramowanie BIM do modelowania konstrukcji budowlanych. Tekla Structures umożliwia tworzenie, łączenie, zarządzanie i współdzielenie dokładnych, wielomateriałowych modeli zawierających wiele przydatnych informacji. Tekla Structures może być wykorzystana do projektowania, detalowania i zarządzania informacją począwszy od koncepcji poprzez produkcję i wykonanie na placu budowy.

Rejestracja na szkolenie

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się za pomocą linku poniżej: https://attendee.gotowebinar.com/regist…/2630242242563032848

Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma na własną skrzynkę pocztową maila z indywidualnym linkiem do szkolenia.

Dwudniowe szkolenie z programu Tekla Structures

Dodatkowo firma Construsoft zaprasza wszystkich do udziału w dwudniowym szkoleniu z programu Tekla Structures trwającym łącznie 6 godzin w dniach 20 i 21 kwietnia.

Link do tego wydarzenia znajduje się poniżej:

Licznik odwiedzin: 7269Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16