Strona: Szlachetna Paczka od Pracowników Wydziału / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Szlachetna Paczka od Pracowników Wydziału

2020-12-23

Pracownicy Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury wzięli udział w tegorocznej akcji Szlachetna Paczka. Pomoc została skierowana do rodziny Pani Marianny z okolic Kańczugi, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci, a ich dom został zalany przez powódź.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się zebrać zaplanowaną kwotę i kupić wszystkie rzeczy, o które prosiła Rodzina, m.in. laptopa, maszynkę do mięsa, żelazko, garnki, czajnik, buty dla dzieci, odzież.

Władze Wydziału serdecznie dziękują wszystkim Pracownikom Wydziału, którzy dołożyli swoją cegiełkę do Szlachetnej Paczki.

Poniżej mail od Wolontariusza Szlachetnej Paczki po przekazaniu paczek Rodzinie

➡️Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Marianna oniemiała z radości i wzruszenia, gdy zobaczyła ilość paczek. Największą radość spowodowały garnki, czajnik i żelazko, które długo oglądała i chwaliła oraz szeroko otwierała oczy i uśmiechała się. To był piękny i szczery uśmiech ze łzami wzruszenia. Reakcja Alicji na każde otwarte pudełko była spontaniczna "o matko, o kurcze, o wow", to były zwroty wykrzykiwane co chwilę. Ogromną radość sprawiły jej wymarzone buty, nie mogła oderwać od nich oczu, widać było niedowierzanie i szczęście. Konrad próbował, jak najdłużej utrzymać emocje na wodzy, jednak po zobaczeniu laptopa, nawet jego emocje ujawniły się. Ogromny uśmiech, radość, a wręcz euforia, to było coś na co każdy Wolontariusz czeka.

➡️Słowo od Rodziny

Pani Marianna pragnie podziękować z całego serca wszystkim Darczyńcom. Nie sądziła, że jeszcze tyle dobrego spotka ją w życiu. Jest ogromnie wzruszona i wdzięczna za ogrom pomocy i wsparcia. Rodzina prosiła również, aby złożyć Darczyńcom najserdeczniejsze życzenia, zdrowych i wesołych Świat.

➡️Słowo od Wolontariusza

W imieniu swoim oraz Wolontariuszki, z którą współpracowałam, chciałam serdecznie podziękować za okazaną pomoc Rodzinie oraz za cudowną współpracę. Rozmowy z Panem Krzysztofem w trakcie przygotowywania paczki były bardzo dobre. Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa pomocy. Są Państwo wspaniałymi ludźmi, którzy są wrażliwi na ludzką krzywdę. Jestem przekonana, że zmienią Państwo życie Rodziny na lepsze. Rodzina jest bardzo zadowolona z otrzymanej paczki. Wszystkie potrzeby Rodziny zostały spełnione. Dziękuję, że byliście Państwo z nami, ze Szlachetna Paczką. Życzymy zdrowych i spokojnych świąt, przepełnionych miłością i radością.

Licznik odwiedzin: 6817Unikalne odsłony z okresu 2022.04.29 - 2024.04.29