Strona: Terminy inauguracji roku akademickiego dla studentów I roku studiów stacjonarnych I-stopnia / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-09-27

Serdecznie zapraszamy studentów przyjętych na I rok studiów do udziału w ceremonii uroczystego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej tzw. immatrykulacji. Spotkacie się z Władzami Wydziału, opiekunami grup, przedstawicielami Samorządu Studenckiego, a także złożycie uroczyste ślubowanie. Będziecie mogli dowiedzieć się jak wygląda organizacja studiów i gdzie można zrealizować istotne dla Was sprawy studenckie.

Informujemy, że potwierdzenie ślubowania należy wykonać w USOSWeb, można to także wykonać przed uroczystym ślubowaniem, jednak nie wcześniej niż 1 października 2021 r.

Prosimy ponadto o zatwierdzenie w systemie USOS "Oświadczenia w sprawie zasad pobierania opłat za usługi edukacyjne oraz trybu i warunków zwalniania z tych opłat na studiach wyższych"

Immatrykulacja studentów I roku odbędzie się w dniu 1 października br. w salach wykładowych P-2 oraz P-23 Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska  przy ul. Poznańskiej 2.

Ze względu na procedury obowiązujące w uczelni studenci zobowiązani są wziąć udział w spotkaniu w określonym terminie i miejscu:

1.10.2021:

9:00 - 10:30 Architektura, sala P-2
9:00 - 10:30 Inżynieria środowiska, sala P-23

11:00 - 12:30 Budownictwo (grupa nr 1 - nazwiska zaczynające się od liter A do Ł), sala P-2
11:00 - 12:30 Energetyka, sala P-23

13:00 - 14:30 Budownictwo (grupa nr 2 - nazwiska zaczynające się od liter M do Ż), sala P-2
13:00 - 14:30 Geodezja i planowanie przestrzenne, sala P-23

15:00 - 16:30 Transport, sala P-2.

Sala wykładowa P-2 znajduje się na I-piętrze budynku
Sala wykładowa P-23 znajduje się na V-piętrze budynku

Serdecznie zapraszamy!

Zwracamy uwagę na konieczność założenia konta na platformie edukacyjnej PIONIER, aby otrzymać dostęp do aplikacji MS Teams. Instrukcja jak skonfigurować konto w sieci PIONIER i usługę Office 365 znajduje się tutaj: https://usk.prz.edu.pl/uslugi/uslugi-chmurowe-pionier

plan_przeprowadzenia_inauguracji_wydzialowych_i_zajec_organizacyjnych_dla_studentow_pierwszego_roku_2021-2022.png

Inauguracja dla 1 roku studiów niestacjonarnych I stopnia (1 BB-ZI) na kierunku budownictwo odbędzie się 9.10.2021 r. (sobota) o godzinie 14:15 w formie zdalnej, po dołączeniu do grupy wykładowej z Technologii Informacyjnej na MS Teams zgodnie z instrukcjami od prowadzącego ten przedmiot wysłanymi na skrzynki pocztowe PRz.

Inauguracja dla 1 roku studiów niestacjonarnych I stopnia (1 BB-ZU) na kierunku budownictwo odbędzie się 9.10.2021 r. (sobota) o godzinie 8:15 w formie zdalnej, po dołączeniu do grupy wykładowej z Teorii Sprężystości i Plastyczności na MS Teams zgodnie z instrukcjami od prowadzącego ten przedmiot wysłanymi na skrzynki pocztowe PRz.

Licznik odwiedzin: 6739Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29