Strona: Terminy wyborów członków Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej spośród pracowników Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-01-18
, red.  dr hab. inż. Lidia Buda-Ożóg, prof. Uczelni

Rzeszów, dnia 12 stycznia 2024 r.

Uczelniana Komisja Wyborcza
Politechniki Rzeszowskiej

uprzejmie informuje, że

w dniu 14 lutego 2024 r. (środa)
w salach nr P-1 i P-2 w budynku P
Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury
przy ul. Poznańskiej 2 w Rzeszowie

odbędą się zebrania wyborcze pracowników
Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury:

• o godz. 9.30 w sali P-1 - okręgu wyborczego pracowników naukowo-technicznych, inżynieryjno-technicznych i administracji wydziałowej,
  • o godz. 11.00 w sali P-2 - okręgu wyborczego nauczycieli akademickich, zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni,
  • o godz. 12.30 w sali P-2 - okręgu wyborczego nauczycieli akademickich z grupy pozostałych nauczycieli akademickich

w celu wyłonienia członków Kolegium Elektorów
Politechniki Rzeszowskiej

Pracownicy Uczelni uczestniczący w zebraniach wyborczych wchodzą na salę po okazaniu dokumentu identyfikacyjnego, którym jest dowód osobisty, paszport lub karta pracownika.

Ogłoszenie w sprawie terminów wyborów członków Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej spośród pracowników Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Licznik odwiedzin: 6818Unikalne odsłony z okresu 2022.05.03 - 2024.05.03