Strona: Warsztaty modelarskie "Dom marzeń" w "Pracowni rysunku" w budynku M / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Warsztaty modelarskie "Dom marzeń" w "Pracowni rysunku" w budynku M

2023-05-18
, red.  dr inż. Marzena Kłos, prof. PRz, dr inż. arch. J. Figurska-Dudek
Makieta stworzona przez uczniów II. i III. klasy Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie podczas warsztatów modelarskich "Dom marzeń" odbywanych w ramach programu Via Carpatia w "Pracowni rysunku" w budynku M.

W ramach programu Via Carpatia, w którym uczestniczy Politechnika Rzeszowska, realizowane są m.in. zajęcia z uczniami szkół ponadpodstawowych.

Warsztaty z udziałem uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie.

W jednym z takich wydarzeń wzięli udział uczniowie II. i III. klasy Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Zajęcia odbyły się w "Pracowni rysunku" w budynku M Politechniki Rzeszowskiej w dn. 21.04.2023.

Opis warsztatów

Tematem warsztatów był "Dom marzeń" realizowany w zespołach projektowych. Uczniowie opracowali rysunkowe koncepcje projektowe, a następnie wykonywali modele przestrzenne dla swoich pomysłów. Warsztaty prowadziła Pani adiunkt dr inż. arch. Joanna Figurska Dudek. Podczas zajęć powstały wspaniałe makiety domów marzeń.

Licznik odwiedzin: 6787Unikalne odsłony z okresu 2022.04.23 - 2024.04.23