Strona: Warsztaty w ramach projektu "Circular waste water management in conditions of 4 countries: concepts, approaches and technologies” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-04-03
, red.  Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków PRz
Uczestnicy warsztatów w ramach projektu "Circular waste water management in conditions of 4 countries: concepts, approaches and technologies”

W dniach 28 marca 2023 r. - 31 marca 2023 r. pracownicy Katedry Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków:

brali udział w warsztatach w ramach projektu "CIRCULAR WASTE WATER MANAGEMENT IN CONDITIONS OF 4 COUNTRIES: CONCEPTS, APPROACHES AND TECHNOLOGIES”, które odbyły się w Štrbské Pleso na Słowacji Słowacja - flaga.

Finansowanie projektu

Warsztaty w ramach projektu są finansowane z programu grantowego Visegrad+ Grand.

Koordynator projektu

Koordynatorem projektu po stronie Politechniki Rzeszowskiej jest dr hab. inż. Katarzyna Pietrucha-Urbanik, prof. Uczelni.

Uczestnicy warsztatów

W warsztatach brali udział naukowcy z Czech Czechy - flaga, Węgier Węgry - flaga , Słowacji Słowacja - flaga oraz Bośni i Hercegowiny Bośnia i Hercegowina - flaga.

Licznik odwiedzin: 6822Unikalne odsłony z okresu 2022.05.04 - 2024.05.04