Strona: Warsztaty z projektowania architektury regionalnej w krajobrazie otwartym / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Warsztaty z projektowania architektury regionalnej w krajobrazie otwartym

2021-10-02

Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza studentów architektury na warsztaty projektowe poświęcone mieszkaniowej zabudowie regionalnej wsi województwa podlaskiego, które odbędą się w terminie 22-24 października 2021 w trybie stacjonarnym, w okolicach Białegostoku.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla studentów architektury, praca odbywać się będzie w zespołach dobranych drogą losowania.

Zgłoszenia do warsztatów

Zgłoszenia należy nadsyłać do 12 października 2021 r. na adres mailowy: mliszewska@nid.pl.
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę uczelni i rok studiów, kontaktowy adres mailowy. Można podać również numer telefonu kontaktowego.

Cel warsztatów

W trakcie warsztatów poruszana będzie idea i sensowność powstawania architektury regionalnej, poznawane będą elementy tradycji budowlanej poszczególnych regionów oraz wykonywane koncepcje domu mieszkalnego przeznaczonego do konkretnego miejsca.

Warsztaty są bezpłatne

Udział w warsztatach jest bezpłatny, organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, uczestnik ponosi jedynie koszty dojazdu do Białegostoku.

Liczba miejsc ograniczona

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłaszania.
Osobom zainteresowanym i zakwalifikowanym w ciągu 3 dni od daty zakończenia naboru zostanie przesłany program oraz pozostałe informacje organizacyjne.
Ze względu na to, że organizator ponosi koszty organizacji warsztatów i pobytu uczestników zgłoszenie należy traktować jako wiążące ze strony uczestnika.

Licznik odwiedzin: 6809Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25