Strona: Webinar dla studentów "Mindfulness – czyli o co w tym chodzi i dlaczego jest taki fajny – webinar z Karoliną Jasińską” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-04-27

Krajowa Inicjatywa Studenci Dla Zdrowia oraz projekt The Presja serdecznie zaprasza na webinar " Mindfulness – czyli o co w tym chodzi i dlaczego jest taki fajny – webinar z Karoliną Jasińską”, który odbędzie się poprzez transmisję Facebook Live 10 maja o godzinie 18:00.

Czym jest mindfulness?

Mindfulness to starożytna praktyka, która jest obecnie najgorętszym trendem w wellness. Od redukcji stresu do poprawy koncentracji, mindfulness jest potężnym narzędziem do osiągnięcia większego spokoju i jasności w dzisiejszym zabieganym świecie.

Prelegent

Prelegentką podczas spotkania będzie Karolina Jasińska - terapeutka w inicjatywie The Presja.

Program webinarium

Podczas spotkania zostanie wyjaśnione:

• czym jest mindfulness i do czego można go stosować,
  • jak można je praktykować w swoim życiu oraz jakie korzyści ze sobą niesie,
  • co to tryb działania i tryb bycia,
  • od czego zacząć, gdy chcemy zacząć praktykować mindfulness.

Przeprowadzone zostanie również krótkie, praktyczne ćwiczenie, które pozwoli na wypróbowanie tej techniki samemu.

Nie zabraknie czasu na zadanie pytania i rozwianie wszelkich wątpliwości i zaciągnięcie porady.

Link do wydarzenia

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/3sf0cqtkt.

Czym jest inicjatywa Studenci Dla Zdrowia?

Studenci Dla Zdrowia to inicjatywa mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstała w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć. Początkowo koncentrowano się na wsparciu psychicznym studentów. Z biegiem czasu rozszerzono obszar działań poprzez wprowadzenie tematyki zdrowego odżywiania czy prewencji bólu kręgosłupa. Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu o temacie chorób i zaburzeń psychicznych.

Licznik odwiedzin: 6841Unikalne odsłony z okresu 2022.05.18 - 2024.05.18