Strona: Webinar dla studentów "Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-05-14
, red.  Marta Chmielewska - Koordynator Krajowy Studentów Dla Zdrowia
Webinar dla studentów "Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały"

Krajowa Inicjatywa Studenci Dla Zdrowia Niezależnego Zrzeszenia Studentów oraz projekt Wampiriada zapraszają na webinar “Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały”.

Sylwetka Jana Świtały

Janek Świtała to ratownik medyczny, który dzieli się swoją pracą w internecie. Na jego profilu można znaleźć zarówno backstage pracy ratownika medycznego, jak i sposoby, aby uniknąć wizyty na SOR-ze. Relację z codziennej pracy są pozbawione zbędnej otoczki, tematy tabu nie występują, a dominują tam prawdziwe historie.

Program webinarium

Podczas webinaru 17 maja będzie można się dowiedzieć:

• Jak w rzeczywistości wygląda praca ratownika medycznego?
  • Jak przebiega „typowy dzień” pracy w karetce (o ile taki istnieje)?
  • Jakie są najczęstsze powody dzwonienia pod numer 999?
  • Co robić, by samemu nie wylądować na SOR-ze?

Link do wydarzenia

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/z6i3010V.

Inicjatywa "Studenci Dla Zdrowia"

“Studenci Dla Zdrowia” to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego.

Projekt "Wampiriada"

“Wampiriada” to charytatywny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów promujący bezinteresowne pomaganie innym poprzez oddawanie krwi oraz szerzenie idei ratowania życia. Głównym celem projektu jest uświadamianie, jak wiele można zrobić dla drugiej osoby poprzez oddanie krwi czy szpiku.

Licznik odwiedzin: 6844Unikalne odsłony z okresu 2022.05.18 - 2024.05.18