Strona: WEBINARIUM TUNELOVE - webinarium poświęcone budowie tuneli / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

WEBINARIUM TUNELOVE - webinarium poświęcone budowie tuneli

2021-03-16

PORR S.A. zaprasza wszystkich studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej na pierwsze (z serii sześciu) webinarium poświęcone budowie tuneli w Świnoujściu i Bolkowie.

Jeżeli chce dowiedzieć się jak wygląda proces projektowania i budowy tuneli, czym różni się metoda TBM od metody NATM, być na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi/organizacyjnymi stosowanymi przy ich realizacji oraz śledzić na bieżąco postępy prac na budowach - gorąco zachęcamy do udziału!

Licznik odwiedzin: 6816Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26