Strona: Wernisaż wystawy mgr inż. arch. Natalii Ludwikowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wernisaż wystawy mgr inż. arch. Natalii Ludwikowskiej

2024-05-24
, red.  dr inż. arch. Joanna Dudek - Zakład Urbanistyki i Architektury
Obrazy abstrakcyjne wykonane techniką malarską autorstwa mgr inż. arch. Natalii Ludwikowskiej zaprezentowane podczas wernisażu wystawy mgr inż. arch. Natalii Ludwikowskiej.

Na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury w Galerii P_okaz 15 maja 2024 roku odbył się wernisaż wystawy mgr inż. arch. Natalii Ludwikowskiej, pracowniczki badawczo-dydaktycznej Zakładu Urbanistyki i Architektury.

Opis zaprezentowanych prac

Na wystawie zostały zaprezentowane obrazy abstrakcyjne wykonane techniką malarską oraz czarno-białe fotografie artystki. W wielkoformatowych płótnach, powstałych w ciągu ostatnich lat, można zaobserwować odzwierciedlenie ekspresji osobowości autorki, poszukiwania form, kolorów i głębi. Jednak, jak autorka podkreślała, najważniejszym jest dla niej ten moment, w którym odbiorca może się zatrzymać i wniknąć w głąb siebie obserwując własne odczucia.

Sylwetka mgr inż. arch. Natalii Ludwikowskiej

Pani Natalia Ludwikowska jest rodowitą rzeszowianką, studia ukończyła w 2010 roku na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechnice Krakowskiej. Od 2023 roku prowadzi zajęcia projektowe z zakresu urbanistyki i architektury zrównoważonej, współczesnych zagadnień urbanistycznych oraz kompozycji urbanistycznej na kierunku Architektura WBIŚiA.

Obecni na wystawie

Na otwarciu wystawy byli obecni:

Możliwość prezentacji dorobku/prac

Osoby zainteresowane prezentacją swojego dorobku zawodowego, prac projektowych i artystycznych w Galerii P_okaz proszone są kontakt z dr inż. arch. Joanną Dudek (jdudek@prz.edu.pl). Serdecznie zapraszamy zarówno pracowników jak i studentów Politechniki Rzeszowskiej. Galeria znajduje się na 6. piętrze w budynku P, przy ul. Poznańskiej 2.

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16