Strona: Wykaz dokumentów składanych przed obroną pracy dyplomowej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wykaz dokumentów składanych przed obroną pracy dyplomowej

2020-06-23

1. Student jest zobowiązany złożyć pracę dyplomową nie później niż do końca sesji poprawkowej (aktualnie do 20.09.2020) – nie ma potrzeby składania podań o przedłużenie terminu złożenia pracy.

2. Student wypełnia druk podania o dopuszczenie do egzaminu dyplomowego,

Skan podania przesyła opiekunowi. Opiekun opiniuje i podpisuje podanie. Skan podania przesyła do studenta. Student ten dokument wysyła do dziekanatu.

3. Student składa pracę dyplomową w tylko w formie elektronicznej.

4. Student wprowadza elektroniczną wersję pracy (w formatach doc lub docx lub odt lub rtf lub pdf) do Archiwum Prac Dyplomowych (APD) https://apd.prz.edu.pl/ wybierając w APD rodzaj pliku "Praca", oraz załączniki związanie z pracą (rysunki, plakat, modele obliczeniowe itp.) wybierając w APD rodzaj pliku "Inny" (o dopuszczalnych formatach pdf, zip, doc, docx, rtf, odt).

5. Opiekun pracy, w celu weryfikacji oryginalności i samodzielności jej wykonania, poddaje tekst pracy dostępny w systemie APD procedurze sprawdzenia za pomocą systemu antyplagiatowego.

6. Opiekun pracy na podstawie raportu podobieństwa podejmuje decyzję o dopuszczeniu pracy do obrony. Opiekun drukuje raport ogólny z systemu antyplagiatowego i podpisany skan przesyła studentowi.

7. Student składa następujące dokumenty w wersji elektronicznej:

• oświadczenie o samodzielności wykonania pracy dyplomowej (zaznaczenie odpowiedniego pola przy składaniu pracy w systemie APD),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie pracy (student przesyła skan na adres mailowy Dziekanatu)
  • podpisany przez Promotora wydruk raportu ogólnego z systemu antyplagiatowego (student przesyła skan na adres mailowy Dziekanatu)
  • kartę obiegową - Od dnia 18.05.2020 zgodnie z zarządzeniem Rektora nr 38/2020 z dnia 18 maja 2020 obowiązuje elektroniczna karta obiegowa. Elektroniczną obiegówkę wystawia pracownik dziekanatu. Następnie jest ona wypełniana przez pracowników poszczególnych jednostek (patrz § 2 pkt 1 zarządzenia) bez udziału studenta. Proces można śledzić na stronie USOSWeb po zalogowaniu się (Zakładki: "DLA WSZYSTKICH" -> "MOJE OBIEGÓWKI").
  • Ewentualny wniosek o wydanie dyplomu w języku obcym (student przesyła skan na adres mailowy Dziekanatu)
  • dowody wpłaty za dyplom:
    • w jęz. polskim – 60 zł
    • w jęz. obcym - 40 zł.

Nr kont do wpłat na systemie USOS.

Komplet w/w dokumentów student przesyła mailowo do Dziekanatu w jednej wiadomości.

Studia stacjonarne:

Architektura : mrozko@prz.edu.pl

Budownictwo I st.: adronka@prz.edu.pl

Budownictwo II st.: mrozko@prz.edu.pl

Inżynieria środowiska - sczapran@prz.edu.pl

Studia niestacjonarne: adrazek@prz.edu.pl

W celu poprawnej identyfikacji należy używać konta poczty studenckiej nrindeksu@stud.prz.edu.pl.

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26