Strona: Wykład Podkarpackiego Centrum Innowacji - "Modelowanie i druk 3D" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wykład Podkarpackiego Centrum Innowacji - "Modelowanie i druk 3D"

2022-04-04
Zaproszenie na wykład Podkarpackiego Centrum Innowacji - "Modelowanie i druk 3D" - 05.04.2022 r. godz. 14:00, sala V17, budynek V

Dziekan Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury oraz Zakład Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej zapraszają na wykład Podkarpackiego Centrum Innowacji - "Modelowanie i druk 3D".

Wykład odbędzie się w dniu 05.04.2022 r. (wtorek) o godzinie 14:00 w sali V17 w budynku V (Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej).

wyklad_pci_modelowanie_i_druk_3d.jpg

Licznik odwiedzin: 7269Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16