Strona: Wykłady stacjonarne dla studentów architektury - "DROGA DO ZAWODU" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wykłady stacjonarne dla studentów architektury - "DROGA DO ZAWODU"

2023-04-25
Wykłady Macieja Franty z Frantagroup Architects - "Droga do zawodu" - 27.04.2023 o godz. 11.00, 11.05.2023 o godz. 10.00

Miesięcznik Architektura&Biznes na specjalne życzenie studentów architektury powraca ze stacjonarnymi wykładami dla studentów na uczelniach w ramach działającej od lat Akademii A&B.

Na wykłady są zapraszani znani architekci, którym są zadawane pytania jak projektować architekturę na światowym poziomie? Jak dojść do sukcesu? Jaką drogę trzeba przybyć żeby osiągnąć sukces w zawodzie?

Cele wykładów

Celem cyklu wykładów jest edukacja studentów i studentek, wykraczająca poza ramy instytucjonalne wyższych uczelni. Uczestnicy mają okazję poznać tajniki zawodu poprzez kontakt z czynnymi zawodowo architektami i architektkami, którzy kładą nacisk na praktyczne strony zawodu.

Wykład Macieja Franty - "Droga do zawodu"

Architektura i Biznes zaprasza studentów stojących u progu stawiania pierwszych kroków na zawodowej ścieżce na wykład MACIEJA FRANTY z Frantagroup Architects - DROGA DO ZAWODU.

Terminy i miejsce wykładów

Wstęp na wykłady jest wolny dla wszystkich studentów!

Na uczestników i uczestniczki czekają pakiety wydarzeniowe.

Maciej Franta - sylwetka

Gościem będzie MACIEJ FRANTA, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Od 2010 roku prowadzi pracownię Franta Group w Katowicach.

Tylko w ubiegłym roku znalazł się na liście najlepszych architektów przed czterdziestką oraz zdobył tytuł Architekta Roku w konkursie organizowanym przez portal The Architecture Community. Autor zasypanej branżowymi nagrodami VILLI REDEN w Chorzowie, jeden z pomysłodawców klasy architektonicznej w chorzowskim Uniwersyteckim I Liceum, wnuk wybitnego architekta Aleksandra Franty. Wraz z Robertem Koniecznym (KWK Promes) pracuje nad rozbudową uzdrowiska w Ustroniu Zawodziu!

Patronat, szczegółowe informacje

Patronem wydarzenia jest SARP Oddział Kraków.

Wydarzenie jest również dostępne na facebookuMaciej Franta „Droga do zawodu” – wykłady autorskie

Więcej informacji dotyczących wydarzenia jest dostępne na stronie internetowej oraz profilu fb miesięcznika Architektura&Biznes.

Licznik odwiedzin: 6841Unikalne odsłony z okresu 2022.05.18 - 2024.05.18