Strona: Wyniki ewaluacji działalności naukowej za lata 2017–2021 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wyniki ewaluacji działalności naukowej za lata 2017–2021

2022-08-05
, red.  Dziekan WBIŚiA - prof. dr hab. inż. Lech Lichołai
Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne i Biblioteczno-Administracyjne Politechniki Rzeszowskiej  fot. B. Motyka

Wyniki ewaluacji działalności naukowej za lata 2017–2021

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło wyniki ewaluacji działalności naukowej za lata 2017–2021.

Przyznane zostały kategorie naukowe: A+, A, B+, B albo C.

Dyscyplinami ewaluowanymi w Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury były: architektura i urbanistyka, inżynieria lądowa i transport oraz inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Poszczególne dyscypliny ewaluowane w WBIŚiA uzyskały następujące kategorie naukowe:

• architektura i urbanistyka - kategoria naukowa A
  • inżynieria lądowa i transport - kategoria naukowa B+
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka - kategoria naukowa B+

Osiągnięte wyniki ewaluacyjne sprawiają, że wszystkie trzy oceniane dyscypliny naukowe posiadają uprawnienia do nadawania stopni naukowych.

Kolegium dziekańskie WBIŚiA bardzo dziękuje wszystkim Pracownikom Wydziału, w tym Przewodniczącym, Zastępcom Przewodniczących i Sekretarzom poszczególnych Rad Dyscyplin za zaangażowanie i wniesiony wkład w uzyskanie powyżej przedstawionych kategorii naukowych.

Licznik odwiedzin: 6793Unikalne odsłony z okresu 2022.04.23 - 2024.04.23