Strona: Wyniki wyborów członków Kolegium Elektorów - Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-02-12

WYNIKI WYBORÓW

W OKRĘGU WYBORCZYM

WYDZIAŁU BUDOWNICTWA, INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ARCHITEKTURY

W grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora i profesora Uczelni członkami Kolegium Elektorów zostali:

1. Koszelnik Piotr,
  2. Kozłowski Aleksander,
  3. Lichołai Lech,
  4. Miller Bartosz,
  5. Papciak Dorota,
  6. Siwowski Tomasz,
  7. Słyś Daniel,
  8. Ślęczka Lucjan,
  9. Tchórzewska-Cieślak Barbara.

W grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku adiunkta i asystenta członkami Kolegium Elektorów zostali:

1. Krasoń Joanna,
  2. Plewako Zbigniew,
  3. Pochwat Kamil.

W grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi przedstawicielami do II etapu wyborów członków Kolegium Elektorów zostali:

1. Leszek Folta,
  2. Dorota Grzyb,