Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

25-06-2019 r.

Do 15 lipca br. na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej trwa proces ankietyzacji. Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.

Badania ankietowe dotyczą oceniania: nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia, programu kształcenia dla modułu zajęć, oceny organizacji studiów oraz oceny pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.
Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl, które mają wpływ na poprawę jakości kształcenia. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

Powrót do archiwum aktualności