Strona: Wystawa i prezentacja projektów wnętrz sześciu filii bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-04-25
, red.  dr inż. arch. Joanna Figurska-Dudek - ZPAiGI PRz
Zdjęcie grupowe autorów oraz uczestników wystawy i prezentacji projektów wnętrz sześciu filii bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie 12 kwietnia 2023 roku.

W dniu 12.kwietnia 2023 roku w murach Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej odbyła się wystawa i prezentacja projektów wnętrz sześciu filii bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Realizatorzy projektów

Działania projektowe realizowane były w ramach prac Koła Architektonicznego ZARYS. Udział w projekcie wzięło 23 studentki, realizując zespołowo 14 projektów.

Opis prac

Studentki w ramach zakresu prac projektowych wykonały pomiary istniejących filii bibliotecznych, przeprowadziły wywiady z kierownikami placówek i czytelnikami, proponując świeże, funkcjonalne i optymalne rozwiązania, zgodne z charakterem danej placówki i jej specyfiką.

Wystawa i prezentacja projektów

Prace projektowe zaprezentowane zostały w formie przygotowanych plakatów wraz ze specyfikacją techniczną oraz jako prezentacja rzutów, widoków, wizualizacji i idei projektowej. Zaprezentowane projekty wnętrz mają szansę realizacji w ramach projektu UNESCO.

Licznik odwiedzin: 6818Unikalne odsłony z okresu 2022.04.28 - 2024.04.28