Strona: X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca 2019/2020 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca 2019/2020

2019-12-04

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami,  współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Organizatorzy oczekują również na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Pięciu laureatów nagród głównych będzie prezentowało swoje rozwiązania na 48. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 25-29 marca 2020 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie. W dotychczasowej dziewięciu edycjach konkursu, nasi laureaci zdobyli na tej prestiżowej wystawie: 16 złotych, 17 srebrnych i 8 brązowych medali oraz liczne nagrody specjalne.

Nabór zgłoszeń do Konkursu będzie trwać od 1 listopada 2019 r. do 25 stycznia 2020 r.

Regulamin  Konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.cowi.tu.kielce.pl

Informacje na temat Konkursu można uzyskać w Centrum Ochrony Własności Intelektualnej PŚk:

Maria Durlik, cowi@tu.kielce.pl, tel. 41 34 24 358,

Kamil Kot, kkot@tu.kielce.pl, 41 34 24 387.

Licznik odwiedzin: 6812Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26