Strona: XIII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową związaną tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-03-24
XIII edycja Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na "Najlepszą pracę dyplomową związaną tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim".

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego uprzejmie informuje że rozpoczyna się XIII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową związaną tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim.

Patronat, kategorie konkursu

Konkursowi patronuje Pan Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, który w tej edycji przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne oraz architektura krajobrazu.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia prac do Konkursu, obronionych w 2021 r., mogą dokonać autorzy prac będący absolwentami uczelni z całej Polski oraz ich promotorzy i recenzenci (zgodnie z zapisami w regulaminie).

Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu

Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu upływa 31 maja 2022 r. Weryfikacja zgłoszonych prac dyplomowych i wyłonienie laureatów planowane jest w lipcu 2022 roku.

Co będzie oceniane?

W ramach Konkursu oceniany będzie m.in. stopień przydatności i walory praktyczne dla rozwiązywania problemów przestrzennych w tym zastosowanie rozwiązań przeciwdziałających wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, a także twórcze wartości pracy, jasność sformułowania celu, sposób jego osiągnięcia oraz wartość merytoryczna.

Nagrody

W każdej z trzech kategorii przewidziane zostały nagrody pieniężne: za I miejsce w wysokości 4000 zł i wyróżnienie w wysokości 1 OOO zł.

Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy, szczegóły konkursu

Regulamin Konkursu wraz z formularzem znajduje się na stronie internetowej biura: www.rbgp.pl w zakładce lnicjatywy\Konkursy (link: http://rbgp.pl/2022/03/08/zapraszamy-do-zgloszen-w-xiii-edycji-w-konkursie-marszalka-wojewodztwa-zachodniopomorskiego-najlepsza-praca-dyplomowa-zwiazana-tematycznie-z-wojewodztwem-zachodniopomorskim/).

Licznik odwiedzin: 7269Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16