Strona: XIII finał konkursu na najlepszą pracę magisterską na kierunku budownictwo - Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-03-14
, red.  Grzegorz Piątkowski
Laureaci XIII finału konkursu na najlepszą pracę magisterską na kierunku budownictwo - Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, fot. Barbara Tekiela PZITB oddział Rzeszów

W dniu 3 marca 2023 roku po raz XIII odbył się finał konkursu na najlepszą pracę magisterską na kierunku budownictwo - Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Miejscem prezentacji pracy oraz obrad komisji konkursowej zgodnie z wieloletnią tradycją była siedziba Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Rzeszowie.

Organizatorzy konkursu

Konkurs co rocznie przygotowywany jest wspólnie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Rzeszowie, Politechnikę Rzeszowską a od kilku lat również przy współpracy z Podkarpacką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Do konkursu zostało wybrane i zgłoszone 8 prac dyplomowych magisterskich realizowanych w latach 2021-2022 .

Komisja konkursowa

Podczas burzliwych obrad, komisja konkursowa złożona z:

po wnikliwej analizie złożonych prac oraz wysłuchaniu prezentacji przygotowanych przez Dyplomantów, przyznała następującą kolejność miejsc:

Laureaci XIII edycji konkursu

• I miejsce - mgr inż. Patryk Lorynowicz, praca pt.: „Zastosowanie technologii BIM w analizie i projektowaniu budynku biurowego o konstrukcji żelbetowej z rozwiązaniami proekologicznymi " - promotor: dr inż. Michał Jurek,
  • II miejsce - mgr inż. Grzegorz Wojnarowski, praca pt.: „Projekt wieży telekomunikacyjnej z analizą wpływu charakterystyk strukturalnych styków montażowych na zachowanie konstrukcji " - promotor: dr hab. inż. Lucjan Ślęczka, prof. PRz,
  • III miejsce - mgr inż. Paweł Kowalski, praca pt.: „Projekt wielofunkcyjnej hali sportowej dla 9 tyś. widzów " - promotor: prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Na zakończenie Przewodniczący PZITB oddział Rzeszów Bogusław Uchman ogłosił wyniki konkursu zwracając uwagę na wysoką jakość wykonanych prac dyplomowych. Laureaci oraz pozostali wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomu i nagrody pieniężne, a zdobywca pierwszego miejsca dodatkowo bon na kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia.

Licznik odwiedzin: 6747Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28