Strona: ZAJĘCIA LABORATORYJNE DLA UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W TARNOWIE - MOŚCICACH / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2018-05-25
, red.  fot. Marian Misiakiewicz

W dniu 23 maja 2018 roku uczniowie z klasy o profilu Technik  technologii chemicznej z Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie -  Mościcach uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych w  Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska. W ramach zajęć  prowadzonych pod opieką dr inż. Adama Masłonia i dr inż. Joanny  Czarnoty uczniowie mogli przeprowadzić ćwiczenia laboratoryjne z  technologii ścieków.

Zajęcia dydaktyczne odbyły się w ramach podpisanej w ubiegłym roku  umowy patronackiej Politechniki Rzeszowskiej i Wydziału Budownictwa  Inżynierii Środowiska i Architektury nad klasą z ZST w  Tarnowie-Mościcach. Uczniowie z ZST w Tarnowie – Mościcach uzyskali  m. in. możliwość wzięcia udziału w otwartych wykładach, kursach i  szkoleniach, ale przede wszystkim w zajęciach laboratoryjnych  prowadzonych w poszczególnych jednostkach naszego Wydziału. Warto  przypomnieć w tym miejscu, że są to już kolejne zajęcia  zorganizowane dla uczniów na WBISiA. Pierwsze zajęcia odbyły się w  18 stycznia br. w Zakładzie Oczyszczania i Ochrony Wód.

(fot. Marian Misiakiewicz)

Licznik odwiedzin: 6812Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25