Strona: Zakład Dróg i Mostów PRz pragnie zaprosić na seminarium pt. „Rozwój systemów transportowych Rzeszowa” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-02-11

Zakład Dróg i Mostów PRz pragnie zaprosić na seminarium pt. „Rozwój systemów transportowych Rzeszowa”.

Seminarium odbędzie się 27 lutego o godzinie 16:00 w budynku Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz (bud. P) przy ulicy Poznańskiej 2 w sali P-24.

W ramach seminarium, które organizujemy we współpracy z rzeszowskim oddziałem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji oraz Stowarzyszeniem Rowery.Rzeszów.pl, przewidujemy wystąpienie pracowników Zakładu Dróg i Mostów Politechniki Rzeszowskiej oraz przedstawicieli następujących stowarzyszeń:

• Rowery.Rzeszow.pl
  • Rzeszów Smart City
  • Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji

ZDiM PRz i zaproszone organizacje przedstawią swoje propozycje związane z rozwojem systemów transportowych Rzeszowa. Po wystąpieniach zaproszonych gości przewidujemy także przeprowadzenie rzeczowej dyskusji na poruszone tematy. Przewidywany czas spotkania wynosi 2 godziny.

Wiążemy głęboką nadzieję, że to pierwsze spotkanie przerodzi się w formę cyklicznych seminariów organizowanych przez ZDiM PRz i poświęconych aktualnym problemom komunikacyjnym miasta Rzeszowa.

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27