Strona: Zapraszamy do studiowania na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury - Rekrutacja uzupełniająca rozpoczęta / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-09-09
, red.  Marzena Kłos

7 września br. rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca na wybrane kierunki studiów stacjonarnych pierwszego stopnia.

Zapraszamy do studiowania za Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury na kierunkach:

• budownictwo,
  • energetyka,
  • inżynieria środowiska

oraz na studia w języku angielskim na kierunku:

• budownictwo

Rekrutacja na II stopień studiów niestacjonarnych na kierunki budownictwo i inżynieria środowiska będzie przedłużona do 23 września 2020.

Rejestracja kandydatów w Systemie Internetowej Rekrutacji potrwa do 30 września br.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji są dostępne na stronie rekrutacja.prz.edu.pl.

Licznik odwiedzin: 6818Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26