Strona: Zapraszamy pracowników wydziału na szkolenia w ramach projektu "Politechnika Rzeszowska uczelnią dostępną". / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-10-09
, red.  dr inż. Agnieszka Pękala

Zapraszamy pracowników wydziału na szkolenia  w ramach projektu

"Politechnika Rzeszowska uczelnią dostępną".

Tematyka Szkoleń

1. Uczelnia wobec zaburzeń psychicznych. Komunikacja i formy wsparcia edukacyjnego studentów i kandydatów na studia z zaburzeniami psychicznymi
  2. Kontakt ze studentami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD)
  3. Funkcjonowanie studentów niepełnosprawnych w środowisku akademickim
  4. Obsługa studenta z niepełnosprawnością. Komunikacja i Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością .
  5. Status asystenta dydaktycznego w uczelni wyższej.
  6. Funkcjonowania osób z niepełnosprawnością słuchową w środowisku akademickim .
  7. Podnoszenie jakości obsługi klienta-studenta w sekretariacie i dziekanacie. Zasady profesjonalnej i rzetelnej obsługi klienta w uczelni.
  8. Techniki radzenia sobie z agresją studenta oraz z własnymi emocjami w trudnych sytuacjach w administracji uczelnianej
  9. Trening kontroli stresu i relaksacji.
  10. Asystent osoby niepełnosprawnej .

Jesteś zainteresowany?

Zachęcamy do udziału w szkoleniach!!!

red. Dr inż. Agnieszka Pękala

Pełnomocnik Wydziałowy ds.  ON