Strona: Zaproszenie CSA/AZS PRz na Bieg Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-06-02
Bieg Politechniki Rzeszowskiej o puchar JM Rektora z okazji obchodów 200-rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza; 11 czerwca godzina 10:00, Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej - Amfiteatr - plakat

Centrum Sportu Akademickiego/Akademicki Związek Sportowy Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza serdecznie zaprasza do udziału w BIEGU POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ z okazji obchodów 200-rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza, wybitnego Polaka, pioniera przemysłu naftowego, wynalazcy lampy naftowej, założyciela pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej. Wielkiego społecznika, inicjatora budowania dróg, mostów, szpitali, szkół a przede wszystkim patrona Politechniki Rzeszowskiej.

Termin i miejsce wydarzenia

Bieg odbędzie się 11 czerwca godz. 10:00 na miasteczku akademickim PRz - amfiteatr (planowana ceremonia zakończenia ok. godz. 12.00).

Kategorie rywalizacji

1. Bieg rodzinny:
    • dwuosobowe drużyny (pracownik PRz z dzieckiem do lat 12, dystans 750m)
  2. Bieg główny:
    • kobiety – dystans 1500 m,
    • mężczyźni – dystans 2250 m.
    3. Klasyfikacja: rodzinna, studentki/studenci, pracownicy (kobiety/mężczyźni), pierwszaki (studentki/studenci) oraz wydziałowa.

Szczegółowe informacje

Informacje szczegółowe są dostępne na stronie: Bieg PRz / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

W załącznikach znajduje się regulamin, mapka Biegu oraz klauzula informacyjna.

Do udziału w Biegu można zgłaszać się za pomocą formularza rejestracyjnego.

Licznik odwiedzin: 6813Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25