Zaproszenie na III Podkarpacką Konferencję Drogową 21 listopada Politechnika Rzeszowska

06-11-2018 r.

W imieniu wszystkich organizatorów III Podkarpackiej Konferencji Drogowej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tej konferencji, która odbędzie się 21 listopada 2018 r. w godzinach 10.00‑14.30 na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej (Budynek "P", V piętro, ul. Poznańska 2, 35-084 Rzeszów).

Wydarzenie dedykowane jest całemu środowisku drogowemu, a w szczególności:

· środowisku samorządowców i administracji drogowej (Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski, Prezydent Miasta Rzeszów, GDDKiA, Starostowie, Prezydenci Miast, Burmistrzowie, Wójtowie, Wojewódzki Zarząd Dróg, Powiatowe Zarządy Dróg),

· środowisku naukowemu (uczelnie, instytuty badawczo-rozwojowe, stowarzyszenia branżowe ‑ PZITB, SITK),

· środowisku wykonawców dróg, projektantów, inwestorów prywatnych oraz dostawców materiałów do budownictwa drogowego.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, prosimy jedynie o podanie – najlepiej w terminie do 19.11, imion i nazwisk osób, które będą w niej uczestniczyć.

Zapisów można dokonać odpowiadając na tą wiadomość lub wysyłając informację na adres drogibetonowe@ozarow.com.pl .

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Ubiegłoroczna edycja okazała się bardzo dużym sukcesem i odbiła się szerokim echem w środowisku drogowym na Podkarpaciu.

Licznik odwiedzin: 19833