Strona: Zaproszenie na XVI Międzynarodową Konferencję Naukową Koszyce-Lwów-Rzeszów / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Zaproszenie na XVI Międzynarodową Konferencję Naukową Koszyce-Lwów-Rzeszów

2017-05-23

zaproszenie_xvi_miedzynarodowa_konferencja_naukowa_koszyce.png

Zaproszenie na XVI Międzynarodową Konferencję Naukową Koszyce-Lwów-Rzeszów pod tytułem  "Current Issues of Civil and Environmental Engineering Košice-Lviv-Rzeszów" , która odbędzie się z okazji 40-tej rocznicy utworzenia Wydziału Budownictwa na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 września 2017r. na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach.

Licznik odwiedzin: 6809Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25