Strona: Zdalne spotkanie ze starostami WBIŚiA / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Zdalne spotkanie ze starostami WBIŚiA

2021-04-20

W dniu 20.04.2021 roku odbyło się kolejne w  tym roku akademickim spotkanie władz wydziału ze Starostami wszystkich roczników z kierunków prowadzonych na WBIŚiA.

W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Zapewnienia Jakości Kształcenia, która przedstawiła wyniki ankietyzacji i hospitacji zajęć w semestrze zimowym 2020/21.

zdalne_spotkanie_ze_starostami_wbisia_2jpg.png

W związku z sytuacją epidemiczną spotkanie odbyło się ponownie przez platformę Microsoft Teams. Podczas spotkania studenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami związanymi ze zdalnym nauczaniem w rozpoczętym semestrze letnim.

Dziękujemy wszystkim Państwu Studentom za cenne uwagi dotyczące kształcenia zdalnego.

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27