Strona: Zmarł dr hab. inż. Vyacheslav Pisarev, prof. PRz / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Zmarł dr hab. inż. Vyacheslav Pisarev, prof. PRz

2017-09-11

Szanowni Państwo,

z wielką przykrością informuję, że w dniu wczorajszym zmarł dr hab. inż. Vyacheslav Pisarev, prof. PRz,
wieloletni pracownik WBIŚiA i były Kierownik Zakładu Ciepłownictwa i Klimatyzacji.

Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Wilkowyja w czwartek (14 września) o godz. 14.30.

Dziekan Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury
Dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz