Strona: Zmarł prof. dr hab. inż. Adam Reichhart / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Zmarł prof. dr hab. inż. Adam Reichhart

2020-05-04

Szanowni Państwo,

z wielką przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym zmarł prof. dr hab. inż. Adam Reichhart
wieloletni pracownik WBIŚiA i były pracownik Katedry Konstrukcji Budowlanych

Msza żałobna odbędzie się w Kościele Garnizonowym we czwartek 7 maja o godzinie 11:00, a następnie uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Pobitno w Rzeszowie.

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Licznik odwiedzin: 6785Unikalne odsłony z okresu 2022.04.20 - 2024.04.20