Strona: ZMIANA TERMINU SKŁADANIA PRAC NA XIV EDYCJĘ KONKURSU O NAGRODĘ IM. MACIEJA NOWACKIEGO / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-01-27

UWAGA! ARCHITEKCI, STUDENCI ARCHITEKTURY I PROJEKTANCI!

Zapraszamy do udziału w konkursie o Nagrodę im. Maciej Nowickiego przyznawaną za innowacyjne rozwiązania w architekturze polskiej.

„MIASTO OTWARTE, MIASTO PRZYJAZNE”  - INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W ARCHITEKTURZE POLSKIEJ - TERMIN SKŁADANIA PRAC PRZEDŁUŻONY DO 30.01.2020

Rozstrzygnięcie konkursu oraz debata z architektami odbędzie się 6 LUTEGO O GODZ. 13.45 W PAWILONIE 11 (IGLICA) PODCZAS MIĘDZYNARODOWYCH  TARGÓW BUDOWNICTWA BUDMA 2020 W POZNANIU.

CELEM KONKURSU jest promocja innowacyjnych rozwiązań w architekturze polskiej i premiowanie dokonań architektów, których dzieła mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej.

Szczegóły:
https://www.architekturaibiznes.pl/miasto-otwarte-i-przyjazne-konkurs-o-nagrode-nowickiego,2909.html  [1]

NAGRODA GŁÓWNA: 4 000 PLN
WYSTAWA PRAC NA TARGACH BUDMA 2020
PUBLIKACJA WYRÓŻNIONYCH PRAC W „A&B”

Licznik odwiedzin: 6743Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29