Strona: Zwiedzanie infrastruktury drogowej i mostowej przez studentów kierunku Transport / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-06-18
Studenci kierunku transport w Akademickim Ośrodku Szybowcowym w Bezmiechowej Górnej

20.05.2022 r studenci drugiego roku na kierunku Transport zorganizowali wycieczkę objazdową po Podkarpaciu.

Cel wycieczki

Celem wycieczki było przyjrzenie się infrastrukturze drogowej i mostowej.

Zwiedzone obiekty

Studenci pod przewodnictwem dr inż. Aleksandra Dudy zwiedzili takie obiekty jak:

• Most kompozytowy w Błażowej Górnej,
  • kładka dla pieszych w miejscowości Słonne,
  • most drogowy w Sielnicy,
  • kładka wisząca dla pieszych w miejscowości Witryłów nad rzeką San,
  • most drogowy w Dynowie,
  • stary most kratownicowy (wojskowy) w Sanoku,
  • Akademicki Ośrodek Szybowcowy w Bezmiechowej,
  • stary most przez San w Krasiczynie,
  • miasto Przemyśl.

Na koniec wycieczka objazdowa zakończyła się integracją, na której poruszone zostały tematy związane z infrastrukturą drogowo-kolejową w regionie, jej dalszym rozwojem na Podkarpaciu oraz informacjami i spostrzeżeniami, którymi grupa wymieniła się pomiędzy sobą.

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27