Strona: mgr inż. Lesław Polny / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

mgr inż. Lesław Polny

2022-05-27

zawiadomienie_o_obronie_-_l_polny.jpg

Zawiadomienie

Szacowanie wartości nieruchomości komercyjnych oraz projektów inwestycyjnych w różnych fazach ich cyklu życia.

Promotor:

dr hab. inż. Janusz Dąbrowski, prof. PWSTE

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

Promotor pomocniczy:

dr inż. Marek Banaś

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Ryszard Źróbek, prof. zw. (recenzja)

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

dr hab. inż. Agnieszka Bieda, prof. AGH (recenzja)

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

dr hab. inż. Małgorzata Krajewska, prof. PBŚ (recenzja)

Politechnika Bydgoska