Strona: mgr inż. Aleksander Siry / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

mgr inż. Aleksander Siry

2023-05-19

Zawiadomienie ogólne o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Aleksandra Sirego nt. „Ocena nośności pali przemieszczeniowych posadowionych w gruncie niespoistym na podstawie pomiarów parametrów wiercenia” w dniu 25 października 2023 r. (środa) o godzinie 10:30 w sali P-24, w budynku P, przy ul. Poznańskiej 2 w Rzeszowie.

Zawiadomienie ogólne

Promotor:

dr hab. inż. Krzysztof Trojnar, prof. Uczelni

Politechnika Rzeszowska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Joanna Bzówka (recenzja)

Politechnika Śląska w Gliwicach

prof. dr hab. inż. Zygmunt Meyer (recenzja)

Licznik odwiedzin: 605Unikalne odsłony z okresu 2022.05.05 - 2024.05.05