Strona: mgr inż. Dariusz Leń / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

mgr inż. Dariusz Leń

2021-07-06

Zawiadomienie ogólne dotyczące publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. inż. Dariusza Lenia na temat "Ocena właściwości strukturalnych połączeń kołnierzowych za pomocą metody składnikowej"

Zawiadomienie ogólne

Ocena właściwości strukturalnych rozciąganych połączeń kołnierzowych metodą składnikową

Promotor:

dr hab. inż. Lucjan Ślęczka, prof. Uczelni

Politechnika Rzeszowska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Mariusz Maślak (recenzja)

Politechnika Krakowska

dr hab. inż. Mirosław Broniewicz, prof. Politechniki Białostockiej (recenzja)

Politechnika Białostocka

Licznik odwiedzin: 605Unikalne odsłony z okresu 2022.05.05 - 2024.05.05