Strona: mgr inż. Marta Kiernia-Hnat / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

mgr inż. Marta Kiernia-Hnat

2023-07-16

Zawiadomienie ogólne o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Marty Kierni-Hnat nt. „Koszty kontroli jakości w ocenie betonu” w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) o godzinie 11:00 w sali P-24, w budynku P, przy ul. Poznańskiej 2 w Rzeszowie.

Zawiadomienie ogólne

Koszty kontroli jakości w ocenie betonu

Promotor:

dr hab. inż. Izabela Skrzypczak, prof. Uczelni

Politechnika Rzeszowska

Promotor pomocniczy:

dr inż. Grzegorz Bajorek, prof. Uczelni

Politechnika Rzeszowska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Piotr Woyciechowski (recenzja)

dr hab. inż. Radosław Jasiński, prof. Politechniki Śląskiej (recenzja)

Politechnika Śląska