Strona: mgr inż. Wioleta Iskra-Kozak / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

mgr inż. Wioleta Iskra-Kozak

2023-07-16

Zawiadomienie ogólne o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiolety Iskry-Kozak nt. „Struktura i właściwości kompozytów cementowych modyfikowanych nanocząstkami” w dniu 17 stycznia 2024 r. (środa) o godzinie 10:30 w sali P-24, w budynku P, przy ul. Poznańskiej 2 w Rzeszowie.

Zawiadomienie ogólne

Struktura i właściwości kompozytów cementowych modyfikowanych nanocząstkami

Promotor:

dr hab. inż. Janusz Konkol, prof. Uczelni

Politechnika Rzeszowska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Elżbieta Horszczaruk (recenzja)

prof. dr hab. inż. Grzegorz Golewski (recenzja)

Politechnika Lubelska

Licznik odwiedzin: 605Unikalne odsłony z okresu 2022.05.01 - 2024.05.01