Strona: mgr inż. Jakub Żywiec / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

mgr inż. Jakub Żywiec

2022-11-15

Zawiadomienie ogólne o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jakuba Żywca nt. "Metoda oceny niezawodności operatora w systemie zbiorowego zaopatrzenia w wodę" - 25 stycznia 2023 r. o godzinie 10:30, sala P-2.

Zawiadomienie ogólne

Metoda oceny niezawodności operatora w systemie zbiorowego zaopatrzenia w wodę

Promotor:

prof. dr hab. inż. Barbara Tchórzewska-Cieślak

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Marian Kwietniewski (recenzja)

dr hab. inż. Emilia Kuliczkowska, prof. PŚk (recenzja)

Politechnika Świętokrzyska

dr hab. inż. Tomasz Bergel, prof. URK (recenzja)

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Licznik odwiedzin: 209Unikalne odsłony z okresu 2022.05.08 - 2024.05.08