Strona: Egzamin kompetencyjny dla kandydatów na studia II stopnia na kierunek geodezja i planowanie przestrzenne. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-01-25

Egzamin kompetencyjny dla kandydatów na studia II stopnia na kierunek geodezja i planowanie przestrzenne odbędzie się 10.02.2022 r. (czwartek) o godzinie 10:00 w sali P-106

Zakres pytań na egzamin znajduje się w zakładce "STUDENCI"->"Praca dyplomowa"->"Weryfikacja efektów kształcenia" w sekcji "Geodezja i planowanie przestrzenne" (bezpośredni link: -> https://wbisia.prz.edu.pl/fcp/YGBUKOQtTKlQhbx08SlkTUBZeUTgtCgg9ACFDC0RFSX9BG1gnBVcoFW8SBDRKHg/3/code_kDhkJMQVLKlxwBEQoGhkfBlAHXTgg/geodezja_i_planowanie_przestrzenne_-_pytania.docx).

Przypominamy, że egzaminy kompetencje dla kandydatów na studia II stopnia na pozostałych kierunkach studiów odbędą się:

• 26.01.2022 r., godzina 12:30, sala P-2 - Egzamin kompetencyjny dla kandydatów na studia II stopnia na kierunek inżynieria środowiska
  • 27.01.2022 r. godzina 14:00, sala P-2, P-18 - Egzamin kompetencyjny dla kandydatów na studia II stopnia na kierunek architektura
  • 28.01.2022 r. godzina 13:00, sala P-2 - Egzamin kompetencyjny dla kandydatów na studia II stopnia na kierunek budownictwo

Zakresy egzaminu dla poszczególnych kierunków:

Egzaminy odbędą się stacjonarnie w pełnym reżimie sanitarnym. Kandydaci niebędący absolwentami WBIŚiA  PRz zgłaszają chęć udziału w egzaminie przed terminem egzaminu Przed przystąpieniem do egzaminu proszę przesłać maila na adres marklos@prz.edu.pl (architektura i budownictwo) lub kb@prz.edu.pl (inżynieria środowiska oraz geodezja i planowanie przestrzenne) celem rejestracji na egzamin – należy podać imię i nazwisko oraz kierunek, temat maila egzamin kompetencyjny.

Licznik odwiedzin: 1027Unikalne odsłony z okresu 2022.04.20 - 2024.04.20