Strona: Harmonogram inauguracji dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych na WBIŚiA / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-09-23
Immatrykulacja studia stacjonarne na WBIŚiA - rok akademicki 2022/23

Serdecznie zapraszamy osoby, które rozpoczynają I rok studiów stacjonarnych na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza do udziału w uroczystej immatrykulacji.

W trakcie przyjęcia do grona społeczności akademickiej złożycie Państwo uroczyste ślubowanie, spotkacie się z władzami dziekańskimi Wydziału oraz otrzymacie podstawowe informacje dotyczące organizacji roku akademickiego i życia studenckiego.

Immatrykulacja odbędzie się w 30 września br. w salach P-2 oraz P-23 Wydziału w budynku P (przy ul. Poznańskiej 2) zgodnie z harmonogramem.

Harmonogram spotkań:

Sala P-2

188 miejsc

Sala P-23

189 miejsce

900- 1000 - kierunek architektura 900- 1000 - kierunek inżynieria środowiska
1030- 1130 - kierunek budownictwo (osoby o nazwiskach rozpoczynających się od liter A-L) 1030- 1130 - kierunek energetyka
1200- 1300 - kierunek budownictwo (osoby o nazwiskach rozpoczynających się od liter Ł-Ż) 1200- 1300 - kierunek geodezja i planowanie przestrzenne
1330- 1430 - kierunek transport

Ponadto informujemy, że od dnia 30 września br. w systemie USOS-web udostępniony zostanie formularz „ŚLUBOWANIE”.

Zatwierdzenie wersji elektronicznej ślubowania jest równoznaczne z nabyciem praw studenta i przyjęciem w poczet studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Złożenie ślubowania (nabycie praw studenta) wiąże się m. in. z przyjęciem obowiązku terminowego wnoszenia na rzecz Uczelni opłat w wysokości i  terminach określonych w odrębnych przepisach.

Niezłożenie ślubowania skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Jednocześnie informujemy, że wydanie zaświadczeń będzie możliwe w kolejnym dniu roboczym po potwierdzeniu ślubowania w formie elektronicznej. Po zatwierdzeniu ślubowania na koncie studenta w systemie USOS, możliwy będzie również odbiór legitymacji w dziekanacie, który znajduje się na I piętrze bud. P.

Serdecznie zapraszamy!

Licznik odwiedzin: 1026Unikalne odsłony z okresu 2022.04.18 - 2024.04.18