Strona: Inauguracja roku akademickiego 2022/23 na kierunkach studiów niestacjonarnych / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Inauguracja roku akademickiego 2022/23 na kierunkach studiów niestacjonarnych

2022-09-27

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że inauguracja roku akademickiego 2022/23, a tym samym pierwsze zajęcia na kierunkach studiów niestacjonarnych prowadzonych na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska Architektury odbędą się w sposób zdalny w następujących terminach:

• 1-2 października 2022 r.
    • geodezja i planowanie przestrzenne studia niestacjonarne I stopnia (BG-ZI)
    • geodezja i planowanie przestrzenne studia niestacjonarne II stopnia (BG-ZU)
  • 1-2 października 2022 r.
    • szkolenie BHP na kierunku inżynieria środowiska studia niestacjonarne Ii stopnia (BS/K-ZU) (dokładny termin zostanie podany wkrótce)
  • 8-9 października 2022 r.
    • budownictwo studia niestacjonarne I stopnia (BB-ZI)
    • budownictwo studia niestacjonarne II stopnia (BB-ZU)
    • inżynieria środowiska studia niestacjonarne I stopnia (BS-ZI)
    • inżynieria środowiska studia niestacjonarne II stopnia (BS/K-ZU)

Z uwagi na obligatoryjne realizowanie w sposób zdalny wykładów na studiach niestacjonarnych (zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 80/2022 REKTORA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ im. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA z dnia 7 września 2022 r.) w roku akademickim 2022/2023, prosimy wszystkie osoby, które nie mają jeszcze konta w "Usługach chmurowych w sieci PIONIER->Office 365->MS Teams" o NIEZWŁOCZNE założenie konta.

Komunikat dotyczy głównie osób, przyjętych na studia niestacjonarne I i II stopnia.

Szczegółowa instrukcja jak założyć konto w Office 365 i aplikacji MS Teams znajduje się na stronie https://usk.prz.edu.pl. Należy na tej stronie w menu po lewej stronie wybrać zakładkę 'USŁUGI"->"Usługi chmurowe w sieci PIONIER"->"Office 365 (m.in. Teams)" (bezpośredni link: -> https://usk.prz.edu.pl/uslugi/uslugi-chmurowe-pionier/office-365).

Po utworzeniu konta w usłudze Office 365 i zalogowaniu się w aplikacji MS Teams prowadzący zajęcia wykładowe utworzoną zespoły na potrzeby prowadzenia zajęć wykładowych, a następnie zostaną Państwo do tych zespołów dodani:
- poprzez bezpośrednie przypisanie Państwa do zespołów przez prowadzących wykłady,
- poprzez wysłanie mailem linków do zespołów przez prowadzących wykłady,
- poprzez wysłanie mailem kodów do zespołów przez prowadzących wykłady.

Zwracamy uwagę że do usługi MS Teams należy się zalogować korzystając z loginu: nr_albumu@o365.prz.edu.pl (login nr_albumu@stud.prz.edu.pl jest w tym przypadku błędny).

Licznik odwiedzin: 1036Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28