Strona: III i IV edycja Ogólnopolskiego KONKURSU na NAJLEPSZĄ pracę magisterską z MODELOWANIA w oprogramowaniu MIKE Powered by DHI / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2017-11-17

Tematyką konkursu jest wykonanie najciekawszej pracy magisterskiej związanej z modelowaniem w oprogramowaniu MIKE Powered by DHI.

Przewidziane nagrody:

- 1 miejsce: 1000 PLN + miesięczny, płatny staż w jednym z 4 oddziałów DHI Polska,

- 2 miejsce: 500 PLN + szkolenie orgranizowane przez DHI Polska w 2018r./2019r.,

- 3 miejsce: 250 PLN

Regulamin i szczegóły konkursów w załącznikach.

Licznik odwiedzin: 187Unikalne odsłony z okresu 2022.04.23 - 2024.04.23