Strona: Konkurs na prace dyplomowe dla studentów budownictwa / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konkurs na prace dyplomowe dla studentów budownictwa

2017-12-07

Organizator konkursu (Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza) na prace dyplomowe "swisstandards.pl. Od teorii do praktyki" informuje, że do 11 grudnia został wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń prac.
Mile widziane zarówno prace gotowe, jak i dopiero pisane.
Obronione prace lub temat + konspekt pracy należy przesłać na www.odteoriidopraktyki.pl/rejestracja.php

Nagrody:
staż w HILTI
albo
staż lub nagroda rzeczowa w SIKA.

0_izba_170504_ulotka_email_hilti.png

0_izba_170504_ulotka_email_sika.png