Strona: Ogólnopolski konkurs ideowy na koncepcję zagospodarowania Placu NZS w Białymstoku / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2018-03-21

plakat_konkurs_inicjatywa_plac_nzs.jpg

Ogólnopolski konkurs ideowy na koncepcje
zagospodarowania Placu NZS w Białymstoku

ORGANIZATOREM KONKURSU JEST STOWARZYSZENIE „INICJATYWA PLAC NZS”.

Dzięki naszym działaniom doprowadziliśmy do zmiany nazwy Placu - teraz staramy się nadać mu charakter placu miejskiego - miejsca spotkań mieszkańców, wystaw, iwentów, imprez rodzinnych i koncertów. Plac jest kluczem do wykreowania nowoczesnego centrum miasta na miarę XXI wieku. Rozwiązań na przestrzeń miejska może być wiele, ale najlepszych należy poszukiwać w nawiązaniu do lokalnych uwarunkowań, które nie są przeszkoda dla innowacji twórczych, a bywają wręcz natchnieniem.

O stworzenie wstępnych wizji tego miejsca zwracamy się do studentów oraz absolwentów lat 2015-2018 kierunków: architektura, architektura krajobrazu oraz gospodarka przestrzenna, studia I i/lub II stopnia polskich uczelni wyższych. Jaki powinien być Plac NZS w Białymstoku? Stwórzcie w tym miejscu przestrzeń dla wszystkich białostoczan! Zapraszamy do wspólnej pracy nad przyszłością naszego miasta!

Zapraszamy do konkursu na projekt: „Zmieniamy Białystok – Plac NZS jutra!”
NAGRODY: I nagroda – 2 000 zł
II nagroda – 1 000 zł
III nagroda – 500 zł
Nagroda specjalna SARP – 1 000 zł

Regulamin i materiały do pobrania: http://placnzs.bialystok.pl/konkurs/
Informacje: https://www.facebook.com/PlacNZS/
Pytania prosimy kierować na adres: kontakt@placnzs.bialystok.pl

Na prace czekamy od 04.06.2018 do 06.06.2018 na wydziale Architektury Politechniki Białostockiej a ogłoszenie wyników nastąpi 10 dni później czyli 16.06.2018. Szczegóły zawarte są w regulaminie na naszej stronie, do pobrania w zakładce konkurs.

Licznik odwiedzin: 186Unikalne odsłony z okresu 2022.04.16 - 2024.04.16