Konkursy i konferencje dla studentów

Studencko-doktorancka konferencja naukowa "Czy mamy rodzimą architekturę"

29-11-2017 r.

Koło Naukowe Architektury Rodzimej WA PW ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskiej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej:

"Czy mamy rodzimą architekturę?

która odbędzie się na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ul. Koszykowa 55 dnia  3 marca 2018 roku.

Pragniemy, aby stworzona przez nas inicjatywa zintegrowała studentów i doktorantów z całej Polski, zainteresowanych kwestią tożsamości w architekturze, a ponadto stała się pretekstem do zaprezentowania wyników badań naukowych. Uwieńczeniem konferencji będzie recenzowana monografia wieloautorska.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w załączniku oraz na stronie internetowej:

Abstrakty prosimy przesyłać na adres : czymamyrodzimaarchiekture@gmail.com do dnia 15 stycznia 2018 roku.