Strona: Egzamin weryfikujący efekty uczenia się dla kierunków Budownictwo oraz Inżynieria Środowiska / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-06-06
, red.  dr inż. Marzena Kłos, prof. Uczelni, dr inż. Krzysztof Boryczko

Egzamin weryfikujący efekty uczenia się na studiach niestacjonarnych I stopnia kierunek budownictwo odbędzie się:

• 5 lipca 2024 r. (piątek), godzina 10:00 sala P-2.

Egzamin weryfikujący efekty uczenia się na studiach niestacjonarnych I stopnia kierunek inżynieria środowiska odbędzie się:

• 1 lipca 2024 r. (poniedziałek), godzina 8:30 sala P-106 (sala Rady Wydziału).

Zagadnienia obowiązujące na egzaminie są opublikowane na stronie wydziału w zakładce Studenci->Projekt dyplomowy (inżynierski)->Weryfikacja efektów uczenia się

Licznik odwiedzin: 7530Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16